شرکت جاموکا

با سلام و احترام رزومه شرکت به شرح ذیل حضورتان اعلام میگردد اشتیاق و علاقه مدیرعامل شرکت به دهه هشتاد برمیگردد که با راه اندازی یک کافی شاپ پا به عرصه این صنعت نمود.
سال ۱۳۹۰ با گسترش مشتری و فروش قهوه سبب راه اندازی یک کافه رستری محیا شد پس از آن پخش قهوه در سطح استان کرمان تا سال ۱۳۹۷ بطور جدی ادامه یافت که در طی این مدت در کنار قهوه تولیدی نمونه های وارداتی رو نیز در سبد کالایی خود قرار دادیم از جمله( محصولات شرکت موکاته لهستان- قهوه مزتا- موکامبو- کررو و…) از سال اواخر ۹۷ به بعد باتوجه به ممنوعیت واردات قهوه فراوری شده به کشور تصمیم به راه اندازی یک کارخانه فراوری با سبد کالایی کامل گرفته شد.
سال ۹۸ با اخذ مجوزات لازم از اداره صنعت و معدن کار ساخت و ساز مجموعه استارت خورد در انتهای سال ۱۳۹۹ در سایتی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع که شامل ۱۲۰۰ متر مربع سالن تولیدی بهداشتی + ۵۰۰ متر قسمت اداری کار ساخت مجموعه پایان یافت.
در سال ۱۴۰۰ کلیه مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو کشور اخذ گردید و کار تولید با تیمی کاملا آموزش دیده توسط برترین مدرسین خارج از کشور آغاز شد.
هدف ما از تولید با توجه به ده ها تجربه ارائه کالایی کاملا سلامت محور با بالاترین کیفیت در کشور بمنظور جایگزین شدن برندهای وارداتی میباشد.

با سپاس و تجدید احترام

مدیر عامل: محسن پیش بهار

در حال حاظر میزان تولید محصولات پودری شرکت در هر شیفت کاری : ( ساشه پودر ۵۰۰ کارتن ) و بصورت ( قوطی ۲۵۰ گرمی پودر ۱۰۰۰کارتن ) و دانه قهوه نیز ۲۰۰۰ کیلوگرم میباشد .
برنامه شرکت برای سال آینده راه اندازی دو خط کاملا اتوماتیک محصوالت پودری با ظرفیت تولید ۴۰۰۰کارتن ساشه  در هر شیفت کاری میباشد و حضور در کشورهای اروپایی و حوزه خلیج فارس از طریق دفتر شرکت در امارات میباشد.

دانلود کاتالوگ

keyboard_arrow_up