شرکت جوانه رویان کرمان

درباره شرکت: شرکت جوانه رویان کرمان ( سهامی خاص)  با پشتوانه بیش از نیم قرن تجربه تولید و صادرکننده در صنعت مواد غذائی و شیرینی، در سال ۱۳۹۰ با برند «جوانه فرد» تاسیس و شروع به فعالیت نمود و اکنون یک برند شناخته شده در صنعت غذای سالم محسوب می­شود.با تجربه بیش از سه نسل پخت سمنو به روش سنتی   اکنون یک برند شناخته شده و معتبر در صنعت غذای سالم می باشد.

ابتدا با هدف تولید سمنو، این ماده غذائی طبیعی و بسیار با ارزش و با حفظ طعم اصیل آن در کنار کیفیت، بهداشتی و سالم بودن، که با لطف پروردگار به این مقصود نائل آمده ایم و اکنون با تولید بیش از ۵۰۰ تن سمنو در سال، بزرگترین تولید کننده سمنو می باشیم.

محصولات ما علاوه بر بازار داخل به بیشتر نقاط جهان مانند آمریکا، کانادا، اروپا و کشورهای فارسی زبان و حاشیه خلیج فارس صادر می شود. ما توانسته ایم با در نظر گرفتن سلیقه همه افراد این غذای بسیار مقوی و مفید را دوباره بر سر سفره ها بیاوریم و مطالبه همه علاقه مندان را بر آورده سازیم تا با خیالی آسوده و حسی سرشار از لذت سمنو میل نمایند.

محصولات ما همگی از مواد اولیه بسیار با کیفیت و مرغوب تهیه می شوند و در آنها از هیچ افزودنی اعم از رنگ دهنده، طعم دهنده، شیرین کننده و نگهدارنده شیمیائی استفاده نمی شود. پخت سمنو «جوانه فرد» در دیگ های مسی باعث می شود علاوه بر رنگ و طعم بسیار مطبوع، خواص آن نیز بیشتر شود.

این شرکت علاوه بر کسب بالاترین رضایت مشتری برای محصول سمنو، توانسته در زمینه تولید قاووت کرمان نیز حرف اول را بزند. قاووت هایی با خواص درمانی و با فرمولاسیون منحصر بفرد و همچنین شکر قهوه ای و قاووت های درمانی بدون شکر.

سبد محصولات ما متنوع و شامل سمنوها، قاووت ها، سویق ها،جوانه ها، آرد هسته خرما، شکر قهوه ای و گیاهان دارویی می باشد. رسالت ما در عین احترام به نظرات مصرف­ کننده، تلاش بر روی نوآوری و خلاقیت در تولید محصولات ارگانیک با کیفیت و سالم برای کسب حداکثر رضایت آنها می­باشد.

مدیر واحد: محمد منجی خاندانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۹۰۷۵۹

آدرس: شهرک صنعتی شماره ۲ کرمان

آدرس سایت: WWW.JAVANEHFARD.COM

محصولات: سمنوها، قاووت ها، سویق ها،جوانه ها، آرد هسته خرما، شکر قهوه ای و گیاهان دارویی

keyboard_arrow_up